Silent SPA

Přijeďte nalézt svůj vnitřní klid do světa Silent Spa v Termálních lázních Laa an der Thaya. Zpomalte, zapomeňte na všechny všední starosti a prožijte svůj den ve světě úplného ticha a šumění vody. To opravdu nejde ani popsat, to musíte prožít.

Provozní doba

Silent SPA je otevřeno každý den od 9:00-20:00 (s výjimkou 24.12. a 31.12. do 17:00). Vstup je umožněn pouze osobám starším 16 let po předchozí rezervaci – online, emailem nebo telefonicky na +43 (0) 2522 84700 770. Vybrat si své lehátko můžete jen při online rezervaci.

Ceník Silent Spa

Celodenní

V rakouské všední dny (od pondělí do pátku) 89,00 EUR (cca 2314 Kč) za osobu.
O víkendech (soboty, neděle), o rakouských svátcích a o prázdninách 95,00 EUR (cca 2470 Kč) za osobu.
Oslavte narozeniny v Silent Spa a vstupné se Vám sníží o 28 EUR jako dárek.

Odpolední vstup – Relax po práci

Odpoledne „Po práci“ od pondělí do pátku po 15:00 si přijďte odpočinout do světa Silent Spa. Therme Laa pro Vás mají akční cenu 45 EUR (1170 Kč) za osobu. Nabídka neplatí v den rakouských svátků.

Silent Spa

Nabídka pro hosty

  • Při vstupu budete osobně přivítáni.
  • Během Vašeho pobytu Vám půjčí koupací tašku se županem, osuškou a ručníky. Pro relaxaci jsou pro Vás připraveny tablety s online časopisy a novinami. Samozřejmě můžete během svého pobytu navštívit i saunový svět a veřejné části lázní. Zajít si můžete také na kosmetiku nebo na masáž (více informací).
  • Každý návštěvník získá rezervaci lehátka vč. lehátkového servisu. Na objednání Vám přinesou čerstvý salát, teplou polévku nebo sladký dezert.

Silent Spa - lehátka

V restauraci a baru Vám naservírují od 9:00 do 12:00 regionální snídani, od 12:00 do 19:00 gurmánské speciality.

Silent Spa - restaurace
Silent Spa – restaurace

Nezapomeňte na moučníkový bufet s domácími moučníky, které se můžete ochutnat od 14:00 do 16:30.

Ve Svačinovém baru, kde bezplatně dostanete čerstvé svačinky, osvěžující vodu a kvalitní teplý čaj.

Saunování během pobytu

Také v Silent Spa si můžete vychutnat kouzlo saun. Therme Laa nabízí při saunování bylinkovou zahradu s bazénem a jemnou bio saunu (60° C) i klasické finské sauny (90° C). Užít si můžete i parní lázeň nebo solnou místností, kde se díky suché soli vytváří obláčky.

Sauna v Silent Spa

Speciální nálevy a obřady vytváří ideální prostor pro Vaši meditaci. Pokud Vás zajímají časy obřadů, můžete si je stáhnout na stránce lázní.