Penzion Semerád

Jen 3 km od Termálních lázních Laa an der Thaya se nachází Penzion Semerád v Hevlíně. Tento rodinný penzion nabízí ubytování v 16 pokojích a ve 2 apartmánech s celkovou kapacitou 44 lůžek a 2 přistýlek (nabízí i dětskou postýlku).

Pokoje

Můžete vybírat ze 12 dvoulůžkových, 2 třílůžkových a 2 čtyřlůžkových pokojů. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a pro přípravu vlastních dobrot můžete využít společných kuchyňských koutů a ledničky na chodbě. Ceny ubytování začínají již od 350 Kč za osobu (420 Kč se snídaní za osobu). Při delších pobytech nebo pobytech ve větších skupinách je cena ještě výhodnější.

Doporučené ubytování - Penzion Semerád v Hevlíně

Apartmány

Oba apartmány mají všechno své – kuchyňský kout, koupelnu se sprchovým koutem a přístupem na balkón. Cena za osobu je od 400 Kč (470 Kč se snídaní). Všem hostům je k dispozici také ohniště a gril pro večerní posezení na zahradě u altánku. Pokud přijedete z Therme Laa na kole nebo v kočárku po cyklostezce, můžete si je zdarma uschovat přímo v areálu penzionu.

Doporučené ubytování - Penzion Semerád v Hevlíně

Ráno pak můžete znovu vyrazit do Laa an der Thaya nebo pro změnu navštívit zajímavá místa kolem Hevlína (Hrušovansko) a Dolního Rakouska (Niederösterreich). Už jste např. slyšeli o Naučné stezce Údolím lásky nebo jste už vyzkoušeli místní cyklostezky?