Saunový svět

Saunový svět pro dospělé

V Termálních lázních Laa an der Thaya se na ploše 1 500 m2 skutečně rozprostírá Saunový svět. Nepřeháníme, ale bez nadsázky patří mezi to nejexkluzivnější, co Vám můžou v Rakousku nabídnout. Za jednorázový poplatek 8,50 EUR (cca 221 Kč) se Vám otevře svět saun různých druhů. Využijete-li nabídku zvýhodněného vstupného, bude Vás vstup stát jen 6 EUR (cca 156 Kč). Pokud jste fanoušci večerního koupání, můžete využít vstupu do Saunového světa po 18:00 za 4,60 EUR (cca 120 Kč).

Nabídka saun:

Loft sauna s teplotou max. 70 – 80° C s nálevem z čerstvé vody.
Weinviertel sauna (biosauna) s teplotou max. 55° C je nejstarší (nejpůvodnější) sauna v Therme Laa. Je postavena v podobě starého vinného sklepa.
Borová sauna využívá dřevo s antibakteriálními účinky, které má příjemnou vůni.
Rybníková sauna má panoramatický výhled na okolní přírodu.
Parní koupel nabízí uvolňující koupel přináší uvolňující zvuky a zklidňující vůni.
Venkovní termální bazén a ponorný bazén je ideální místo ke zchlazení Vašeho těla.

Vstup do těchto prostor je možný jen bez plavek v županu s osuškou. Župan si můžete půjčit za 8 EUR (cca 208 Kč) a osušku za 4 EUR (cca 104 Kč). Pro znevšednění zážitku můžete využít pestré nabídky vonných nálevů (rozpis ke stažení).

Weinviertel sauna - Therme Laa
Weinviertel sauna

O Vaše tělo i duši bude pečováno i po opuštění sauny. Lázně Laa nabízejí i další procedury – např. se solí, vinné nebo s konopným olejem, masáže (vč. lávových kamenů), pedikuru, manikuru, solárium. Jednoduše řečeno, je zde toho opravdu hodně, co jistě stojí za vyzkoušení.

Vstup do Saunového světa je povolen pouze osobám starším 14 let. Ale aby ani děti nepřišly zkrátka, je pro ně připravena rodinná textilní sauna – Laavská džungle s vodopádem.

Otázky a odpovědi

Pokud máte nějakou otázku na to, na téma saunový svět v lázních Laa, napište nám.