Slevy

Slevy pro jednotlivce

Otázka
Nabízí Termální lázně Laa nějakou slevu na vstupném pro jednotlivce?
Odpověď
Pokud patříte k pravidelným návštěvníkům lázní, můžete si v kiosku u vstupu do lázní koupit 10 vstupenek na tři hodiny se slevou 1 EUR/ks oproti celoročnímu ceníku. Vstupenky jsou také zajímavý dárek pro Vaše blízké. Platnost vstupenek je jeden rok od nákupu. Hosté Penzionu Semerád v Hevlíně si mohou levnější vstupenku koupit i při jejich jednorázové návštěvě lázní (vzorová kalkulace zlevněného vstupného). Pravidelní návštěvníci si mohou u vstupu do lázní požádat o Věrnostní kartu (Treuepass).

ISIC karta

Otázka
Mohu uplatnit nějakou slevu na studentskou ISIC kartu?
Odpověď
V současné době není možné uplatnit slevu na vstupné při použití ISIC karty. Slevu byste ale studenti do 26 let (ISIC) mohli využít např. na vstupné do muzeí v Laa.

Slevy pro organizované skupiny

Otázka
Jedeme do Termálních lázní Laa s partou kamarádů a chtěli bychom vědět, jestli lázně nabízí nějaké slevy pro skupiny?
Odpověď
Termální lázně nabízí několik variant slev pro organizované skupiny (nad 10 osob). Ať již jedete do Laa formou zájezdu, pracovního teambuildingu nebo jen za relaxem s kamarády a kamarádkami, můžete využít individuální nabídky. Chcete vypracovat nabídku i pro Váš kolektiv? Napište si o ni. Pro větší skupiny je nutná rezervace emailem nebo telefonicky +43 (0)2522 84 700 570.

Aktuální nabídka je např. od 19,80 EUR pro pobyt na 4hodiny. Od 20 osob mají 2 osoby vstup zdarma.

Ubytování v okolí Therme Laa

Ať již přijedete sami, s rodinou nebo jako organizovaná skupina, stojí za to zůstat v okolí Termálních lázní Laa an der Thaya až do rána.  S našimi partnery jsme pro Vás připravili zajímavé nabídky, které doporučujeme využít. Ubytovat se můžete v Penzionu Semerád v Hevlíně, který je jen 3 km od Laa an der Thaya (ceny od 333 Kč/os) nebo přímo v hotelu Therme Laa.

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám email.