Saunový svět v Laa?

Celodenní vstup do Saunového světa

Otázka
Rada by som s manželom navštívila saunový svet v Term.lázních v Laa. Zaujímala by ma kalkulácia,keď by sme chceli ísť len do saunového sveta, v deň mojich narodenín,na celý deň.
Naše odpověď
Bohužel není možné navštívit Saunový svět bez platby vstupného. Poplatek za saunový svět je jednorázový (8,50 EUR) a můžete ho tak navštívit kdykoliv během dne. Váš manžel zaplatí o 1 EUR méně oproti celoročnímu ceníku při použití společné skříňky s Vámi jako oslavenkyní.

Hodinový pobyt (krátkodobý pobyt)

Otázka
Chtěla bych vědět, jestli se třeba připlácí za venkovní aktivity, anebo jestli v saunovém světě je nějaká cena třeba na hodinu pro pár.
Naše odpověď
Za venkovní aktivity se nepřiplácí. Za vstup do saunového světa se platí jednorázový poplatek a můžete ho navštívit i opakovaně.

Letní provoz

Otázka
Mohu se zeptat zda je saunový svět v provozu i v letních měsících?
Naše odpověď
Therme Laa jsou v provozu celoročně vč. všech služeb a tedy i saunového světa.

Nejlevnější vstupné do saunového světa

Otázka
Jsme s manželem oba důchodci a chtěli bychom se zeptat, jaká varianta vstupu je pro nás nejlevnější. Konkrétně nás zajímá saunový svět. Je nám jedno, který den by to bylo.

Naše doporučení
Základní výše jednorázového poplatku za saunování je 8,50 EUR. Pokud navštívíte saunový svět po 18:00, zaplatíte jen 4,60 EUR. Můžete tam být, jak dlouho si budete přát.
Osobně bych Vám doporučil všední den, víkendy bývají plnější. Je tedy vyšší zájem i o sauny. Pokud byste chtěli v lázních strávit delší čas (více než 3 hod) a nechcete-li být v lázních až po 18:00, navštivte lázně buď ve středu (dámský den) nebo ve čtvrtek (pánský den). V obou případech zaplatíte celodenní vstupné 23,50 EUR + sauna 6,- EUR.
Při Vašem pobytu v úterý, doporučuji využít celodenního vstupu pro seniory za 23,00 EUR. Poplatek za saunu je ale v základní výši (8,50 EUR).

Poplatek za vstup

Otázka
Chtěla bych se zeptat, jestli je vstup do saunového světa jednorázový nebo lze více vstupů – s dětmi musí někdo zůstat v bazénu, tak bychom se nějak prostřídali.
Naše odpověď
Poplatek je jednorázový a během pobytu můžete saunový svět navštívit i několikrát.

Provozní doba při večerní návštěvě saunového světa

Otázka
Chtěla bych se zeptat, když si koupím vstup do sauny až po 18:00 v kolik hodin saunový svět končí.
Naše odpověď
Pokud navštívíte Saunový svět po 18:00, platíte večerní vstupné, které končí ve 22:00. Konec koupání je ve 21:40. Cena vstupu je dle ceníku € 19,00 za vstup a € 4,60 poplatek za vstup do saun.

Sauna pro pány, pro dámy nebo smíšená?

Otázka
Zajímalo by mě, jestli je ve čtvrtek u dne pro pány sauna jen pro muže nebo je i smíšená?
Naše odpověď
Sauna je smíšená po celý týden. Den pro pány, pro dámy nebo pro seniory znamená, v který den je zvýhodněné vstupné pro návštěvníky.

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám email.