Oslava narozenin

Často se nás ptáte na téma narozeninových vstupů.

Netradiční oslava narozenin

Otázka
Chtěla bych se zeptat, jestli lázně nabízí i nějaké jiné výhody pro oslavence narozenin.
Naše odpověď
I když je vstup zdarma velmi oblíbený dárek, který lázně Laa dlouhodobě poskytují, mají pro Vás i jiná zpestření. Můžete si např. užít jednodenní dovolenou Relax! nebo Silent Spa se slevou (aktuálně 28 EUR). Stačí se tedy jen prokázat platným dokladem totožnosti.

Oslava den předem

Otázka
Chtěl jsem se zeptat, v pondělí slavím narozeniny a s přítelkyni jsme chtěli využít akci narozeninový vstup, akorát mě z práce nechtějí pustit v tento den. Nebylo by prosím možné tuto akci využít již v neděli. Udělali byste nám velkou radost.
Naše odpověď
Přejeme Vám vše nejlepší k Vaším narozeninám. Bohužel, i když bychom Vám rádi dopřáli tento dárek i mimo den Vašich narozenin, podmínky této nabídky jsou striktně dány. Narozeninový vstup zdarma lze získat pouze v den Vašich narozenin.

Vstup zdarma v den narozenin

Otázka
Zítra mi bude 54 let a ráda bych navštívila Vaše lázně v Laa. Platí ten vstup zdarma i pro nekulatiny, anebo musím mít kulaté narozeniny, to znamená 40, 50, 60 atd.?
Naše odpověď
Nejprve nám dovolte Vám popřát vše nejlepší k narozeninám. Vstup zdarma platí pro celodenní vstup pro oslavence každého věku (pouze pro oslavence). Podmínkou tedy nejsou „kulatá životní jubilea“. Stačí se jen prokázat platným dokladem. Budete-li si chtít udělat opravdu výjimečný den, můžete využít některou z narozeninových nabídek Therme Laa.

Otázka
Četl jsem na internetu, že je v den narozenin vstup zdarma. Je to stále platné?
Naše odpověď
Ano, tato nabídka je stále platná.

Otázka
Když se mnou půjde do Therme Laa i manžel (v den mých narozenin), bude platit dle ceníku pro společnou skříňku?

Naše odpověď
Ano, bude. Při vstupu zaplatí o 1 EUR méně oproti ceníku.

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám email.