Domluvím se v Therme Laa i česky?

Otázka
Dostalo se mi přes přátele spoustu kladných ohlasů na lázně Laa, celkem mě tedy láká Vás navštívit, ale nejsem si jistá svou němčinou. Je možné se dorozumět s recepcí v českém jazyce? :)
Naše odpověď
Pozitivní recenze na Therme Laa nás velmi těší a budeme rádi, pokud se o kvalitě služeb přesvědčíte i osobně.  Česky mluvící hosté tvoří přibližně 25-30 % všech návštěv. V lázních se i proto česky bez problémů domluvíte na recepci hotelu, u pokladny při vstupu a odchodu, i při objednávkách služeb např. masáží nebo zkrášlujících procedur. Můžete bez obav přijet :).

Přijeďte a ubytujte se v okolí Therme Laa

Přijeďte do Laa an der Thaya a ubytujte se tu. S našimi partnery jsme pro Vás připravili nabídky ubytování, které doporučujeme využít. Ubytovat se můžete v Penzionu Semerád v Hevlíně, který je jen 3 km od Laa an der Thaya (ceny od 333 Kč/os) nebo přímo v hotelu Therme Laa.

Nabídka ubytování v hotelu Therme Laa:

Nevyhovují Vám tyto termíny? Vyberte si ten Váš. Stačí kliknout na stránky společnosti Invia a vybrat si z desítek pobytů s polopenzí nebo se podívat na Booking.com.

Nezapomeňte na cestovní pojištění

Laa an der Thaya leží v Rakousku, proto zde neplatí běžné (české ani slovenské) zdravotní pojištění. Vyřiďte si cestovní pojištění online od Allianz pojišťovny nebo od ČSOB pojišťovny i Vy. Připojistit si můžete i zavazadla.  Sjednáte ho kdykoliv za pár minut. Zaplatit lze i platební kartou. Přejeme Vám, abyste ho nikdy nepotřebovali. Za pár korun pojištění, ale získáte jistotu, že, když už se něco stane, jste krytí.