Děti – pobyt v Laa?

Hlídání dětí

Otázka
Nabízí termální lázně Laa nějaké hlídání pro děti?
Naše odpověď
Bohužel, nenabízí. Pro děti je připravená dětská animace i s česky mluvící animátorkou. Na výběr máte např. z různých her, vyrábění, malování. Při animacích mohou být děti s rodiči nebo bez nich, pokud se nebojí zůstat samy.

Koupací pleny a návleky na kočárek

Otázka
Chtěla bych se vás zeptat, jestli je v lázních Laa možnost koupit dětské koupací pleny a návleky na kolečka od kočárku?
Naše odpověď
Ano, dají. Přímo v lázních u vstupu je obchůdek, kde se daji koupit plovací potřeby vč. dětských plen.  Návleky na kolečka od kočárku dostanete zdarma na pokladně při vstupu.

Kvalita vody

Otázka
Zajímá mě, jestli je v Laa chlorovaná voda (kvůli miminku)?
Naše odpověď
Kvalita vody je přísně hlídána. Jedná se o termální pramen, který má pH 7,36, což odpovídá téměř neutrální vodě. Pokud Vás zajímají detaily, můžete si stáhnout analýzu složení vody v Therme Laa.

Vlastní stravování v lázních Laa

Otázka
Chystáme se s dětmi do Laa. Chtěla bych se zeptat, zda si můžeme vzít vlastní jídlo a pití s sebou během pobytu v lázních nebo je to zakázané?
Naše odpověď
Během pobytu můžete jíst vlastní jídlo a pití, které si sami přinesete. Občerstvení vč. dětských menu si dále můžete objednat např. v restauraci přímo v Termálních lázních Laa. Veškerá útrata je zaznamenávána na čip, který dostanete při vstupu. Pohodlně tak vše zaplatíte až při odchodu.

Vysvědčení – akce na vstup zdarma pro děti

Otázka
Vloni jsme využili vstup zdarma pro děti za vysvědčení, bude se něco pořádat i letos nebo se jednalo o jednorázovou akci?
Naše odpověď
Termální lázně Laa skutečně tuto akci mají od roku 2015 ve své nabídce. Protože se ale každý rok rozšiřuje nabídka akčního vstupného a to nejen pro děti, doporučujeme Vám sledovat naši stránku Léto v Therme Laa.

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám email.