Romantický pobyt pro dva

Překvapte svoji drahou polovičku romantickým pobytem pro dva v Termálních lázních Laa an der Thaya. Určitě si to zaslouží. :-) Rádi Vám pomůžeme naplánovat den, který by pro Vás mohl být nejen nezapomenutelný, ale také se zvýhodněným vstupným.

Romantický pobyt pro dva

Oslavte spolu narozeniny

Jistě jste už slyšeli, že je do termálních lázní Laa vstup zdarma v den narozenin. Je to sice jen jednou v roce, ale určitě se bude jednat o netradiční dárek v tom uspěchaném čase. Mimo to je pro oslavence připravena i speciální nabídka (více tady).

Zvýhodněná nabídka pro ženy

Ženy a dívky každého věku (14+) mají každou středu*) celodenní vstup jen za 23,50 EUR (611 Kč). Za tuto cenu získají také balíček, který obsahuje:

  • 1x poukaz na skleničku Poysecco v saunovém baru – zdarma,
  • příplatek za vstup do saunového světa je jen za 6 EUR (cca 156 Kč) místo 8,50 EUR (cca 221 Kč),
  • 10% slevu na koupele, zábaly, obklady a peelingy (procedury je potřeba rezervovat na spa.reservierung@therme-laa.at),

Zvýhodněná nabídka pro muže

Pánové a muži každého věku (14+) mají každý čtvrtek*) celodenní vstup za 23,50 EUR (611 Kč). Za tuto cenu získají také balíček, který obsahuje:

  • 1x poukaz na sklenku piva (0,3 l) v saunovém baru,
  • příplatek za vstup do saunového světa pouze za 6 EUR (cca 156 Kč) místo 8,50 EUR (cca 221 Kč),
  • 10% slevu na pánské ošetření pleti, manikuru i pedikuru (procedury je potřeba rezervovat na spa.reservierung@therme-laa.at),

*) Zvýhodněná nabídka pro ni a pro něj neplatí o prázdninách (letní tarif Sluníčko) a ve dny rakouských státních svátků. Nabídku nelze kombinovat s jinými akcemi.

Náš tip na večer: Vyražte na společnou procházku, dejte si dobrou večeři, nepropásněte západ Slunce … no prostě celý večer je jen Váš <3.

Zbývá tedy již jen udržet vše v tajnosti a pobyt si užít.