Atrakce

Sauna pro děti – Laavská džungle

Exkluzivní Saunový svět je dostupný až od 14. let. Aby ale ani děti nepřišly zkrátka, je pro ně připravena rodinná textilní sauna. Laavská džungle, jak je tato rodinná sauna pojmenována, je uzpůsobena skutečně tak, aby se v ní děti nenudili. Najdou zde úžasnou výzdobu (přírodní dekorace se skalnatými prvky, akustické a světelné animace) doplněnou  imitací chráněné oblasti kolem potoka Thaya-Mühlbacha a uprostřed je velký vodopád. Nesmíme zapomenout ani na Bylinkovou chatku, saunu ve stromě … a to vše v ceně vstupného. Není divu, že se tato Jungle líbí i dospělákům.

Tobogán Fantasia

„To je super, já chci ještě!!“ Tuto větu uslyšíte od každého, nejen od dětí, kdo se právě škrábe z dojezdového bazénku u tobogánu Fantasia. Nedivte se. 90 metrů dlouhé dobrodružství s barevnými a hudebními efekty, které znevšední každou jízdu, je úžasnou zábavou pro malé i velké. Ještě můžeme prozradit, že část tobogánu vede i mimo budovu. Během půl minuty jste dole a jen co vylezete s bazénku … ach jo zase ty schody :-).

Skřítkův bazén

Lázně Laa jsou vhodné i pro plavání těch nejmenších. Pro batolata je ve Skřítkově bazénu  vody tak akorát; jen 30 cm. Tři skřítci a projekční plátno, brouzdaliště a skluzavka, pískoviště s hračkami (v létě) a skákací hrad zabaví i sebevíce náročného návštěvníčka :-). Děti do tří let mají navíc vstup úplně ZDARMA.

Bazén pro děti
Bazén pro děti

Narozeninová párty přímo v Termálních lázních Laa

Mají Vaše děti narozeniny a chcete je překvapit? Uspořádejte jim nevšední a nezapomenutelnou oslavu přímo v Termálních lázních Laa. Nabídku pro oslavence a pro doprovod vč. ceníku naleznete na stránce Narozeninové akce. Jen prozradíme, že má Váš malý oslavenec vstup zdarma.

Letní nabídka pro děti

Každé léto připravují lázně Laa doprovodný program pro děti. Od roku 2015 je oblíbená akce vstup zdarma s vysvědčením.  Děti mohou ve vybrané dny trávit pobyt s pohádkovými postavami, mohou tvořit zajímavé předměty během nebo využít zábavný zmrzlinový den.