Rodiny s dětmi

Termální lázně Laa an der Thaya nabízí hodně zábavy nejen dospělákům ale i dětem. Dětský svět je nedílnou součástí toho, co Vám Therme Laa nabízí v ceně vstupného a je tedy potřeba vše náležitě vyzkoušet. Jedná se o prostorově oddělenou část lázní, kde mohou rodiče využít terasu restaurace, odkud mohou sledovat svoje ratolesti. Provozní doba je pondělí – pátek 13:00 – 18:00, a sobota, neděle a svátky 10:00-18:00.

Nabídka pro rodiny s dětmi

Pondělí je den pro rodiny s dětmi

Pokud přijedete do lázní Laa v pondělí (mimo státní svátky a v době platnosti letního tarifu Sluníčko), můžete využít zvýhodněného vstupného. Ke každému platícímu dospělému (nelze uplatnit např. vstup zdarma v den narozenin) má dítě do 14. narozenin (mladší než 14 let) vstup úplně zdarma. Máte s sebou více dětí než dospěláků? Nevadí. Děti a studenti (po předložení platného dokladu) mají celodenní vstup jen za 23 EUR (cca 598 Kč). Děti (do 14. let) sice nemohou využít saunového světa, ale je jim k dispozici Laavská džungle. Zvýhodněné vstupné (tématické dny) neplatí o prázdninách (letní tarif Sluníčko) a ve dny rakouských státních svátků. Nabídku nelze kombinovat s jinými akcemi.

Rodinná oáza

Rezervujte si svůj pobyt v rodinné oáze pro rodiče s miminky a malými dětmi. Za příplatek 30 EUR (cca 780 Kč) jsou pro Vás, mimo pohodlného odbavení ve vstupní hale, připraveny také další služby.

Služby pro pohodlí v Rodinné oáze

K dispozici jsou Vám plážové tašky se župany a osuškami pro malé a velké, deka, komfortní lehátka s polštáři, samozřejmě nemůže chybět kojící polštář nebo osušky na výměnu. Dále pak jsou zde připraveny základní hygienické potřeby (vlhčené ubrousky, dětské pleny), které upotřebíte v přebalovacím koutku nebo na samostatném dětském záchodě. Děti se mohou vyřádit v přehledném hracím koutku, získáte navíc slevový poukaz 10 % na dětské procedury.

Máme hlad :).

Pro přípravu dětských dobrot a pokrmů je tu kuchyňská linka s pestrou nabídkou čajů, mikrovlná trouba, ohřívače lahví.

Komfort pro rodiče

No a když by Vám děti náááhodou usnuli, můžete si, milí rodiče, v klidu pročíst připravené časopisy. Rezervace platí pro lehátko obsazené minimálně 1 dospělým a 1 dítětem;  maximálně je pro 3 dospělé a 3 děti.

Rodinná oáza

 

Rodinná oáza lehátka

Atrakce a zábava

Aktrakce pro děti jsou v celém areálu lázní. Menší děti se mohou těšit na Skřítkův bazén, větší pak na 90 metrů dlouhý tobogán, lázně Vám pro ně připraví narozeninovou oslavu a nebo můžete navštívit textilní saunu.