Nabídka pro Vás

Termální lázně Laa an der Thaya poskytují pestrou nabídku wellness pobytů, odpočinkových pobytů, relaxačních aktivit, ale i dostatek prostoru proto, abyste se vyřádili „jako děti“. Záleží tedy na Vás, jakou nabídku zvolíte a s jakým vnitřním rozpoložením do Laa přijedete. Na některé aktivity se sice slevy nevztahují např. Silent Spa ani na jednodenní dovolenou Relax!, ale ani tak nebudete litovat.

Nabídka pro rodiny s dětmi

Lázně v Laa jsou připraveny na příjezd rodin s dětmi. Však jim na pondělí připravilo nabídku Dne pro rodiny s dětmi. Pro děti je vyhrazen nejen Dětský svět, ale také Rodinná oáza a mnoho atrakcí.

Nabídka pro seniory

Také senioři jsou vítanými a častými návštěvníky termálních lázní a to nejen v úterý, kdy je pro ně připravena  nabídka dne pro seniory. Lázně jsou bezbariérové, takže byste s pohybem po areálu neměli mít problém. Vše je uzpůsobeno tak, abyste zde strávili příjemný pobyt.

Dámská jízda

Dámy, středeční nabídka během Dne pro dámy se Vám bude jistě zamlouvat. Sleva na koupele, zábaly nebo peeling, a k tomu sklenička Poysecco zdarma je jen náznak toho, co všechno si můžete během svého pobytu v lázních opravdu vychutnat.

Pánská jízda

Pánové, pokud vyrazíte do Laa ve čtvrtek označovaný jako Den pro pány, nebudete litovat. Kromě sklenky piva zdarma, Vám lázně nabízí zvýhodněnou cenu do saunového světa a mnoho dalšího. Váš nevšední den může začít.

Nabídka pro 2

Lázně Laa nabízí ideální podmínky pro romantické pobyty ve wellness. Vezmětě svoji drahou polovičku do Laa. Váš pobyt můžete zpestřit nabídkou dne pro dámy a dne pro pány, nebo můžete využít i vstup zdarma v den Vašich narozenin. Přijeďte netradičním způsobem oslavit Valentýna nebo den Vašeho výročí.

Nabídka pro skupiny

Termální lázně mají kapacitu pro více než 1000 návštěvníků. Hojně sem přijíždějí nejen jednotlivci, ale také skupiny (nad 10 osob) ve formě zájezdů, pracovních nebo kamarádských kolektivů. Před příjezdem do Laa Vám doporučujeme se předem rezervovat a napsat si o individuální nabídku pro Váš kolektiv.