Lázeňské pobyty a wellness

A je to tady! Váš vytoužený wellness pobyt v Termálních lázních Laa an der Thaya se blíží a Vy konečně utečete každodennímu shonu a rutině. Přání je jediné – alespoň trochu si odpočinout a načerpat energii. Lázeňské pobyty to je dnes pestrá paleta procedur, které zlepšují nejen zdravotní stav, ale uklidňují mysl a přispívají k celkové harmonii člověka.

Načerpejte energii během lázeňských pobytů a wellness procedur.

Silent Spa

V prosinci 2016 byl otevřen svět Silent Spa, kde můžete zapomenout na všední starosti a zaposlouchat se do příjemného šumění vody. Vstup je povolen starším 16 let a po předchozí rezervaci – online, emailem nebo telefonicky na +43 (0) 2522 84700 770. Vybrat si své lehátko můžete jen při online rezervaci.

Wellness programy

Pevně věříme, že jste si vybrali správně, protože wellness programy, které nabízí Termální lázně Laa, patří mezi vůbec ty nejmodernější. Stačí je jen vyzkoušet. Co byste řekli na nabídku Saunového světa? Hradní, finské, solné, aromatické nebo královské parní lázně to vše exkluzivně na 1500 m2. Potřebujete trochu relaxovat? Potom se Vám budou jistě líbit odpočinkové místnosti a zimní zahrada. A co byste řekli na vnitřní nebo venkovní bazény s relaxační hudbou, kde se můžete bez obav opřít o okraj a zapomenout na každodenní starosti? Úžasný zážitek je poslech hudby v zimě, kdy kolem vidíte sníh a Vy přesto nerušeně odpočíváte ve slané termální vodě o teplotě příjemných 34-36 °C. Váš relaxační pobyt může být zpestřen i nabídkou masážních a kosmetických procedur. Je libo trochu bronzu? I na toto lázně v Laa myslí a Vy tak můžete využít solárium.