Letní tarif Sluníčko

Když začíná léto, mají v Termálních lázních Laa an der Thaya napilno. Vyhlíží pro Vás totiž Sluníčko a poslouchají pozorně předpověď počasí. Pravidelní návštěvníci totiž vědí, že začíná platit letní tarif Sluníčko a to znamená, že se můžete těšit na „cool“ ceny. Ověřte si pomocí SMS, zda platí tarif Sluníčko? Stačí poslat SMS ve tvaru „?“ na číslo +43 0676 800 676 888 nebo se podívejte na stránky ZAMG.

Letošní tarif Sluníčko platí od 26. května do 1. září 2019. Do lázní vstoupíte pohodlně letním vchodem a získáváte výhodnou nabídku na vstup. Od celoročního ceníku se liší tím, že nemáte nárok na skříňku ani kabinku na uschování věcí. Převléci se však můžete hned za vchodem a cennosti si můžete uschovat v trezorech s vratnou kaucí 1 EUR.

Máte však přístup do všech částí aquaparku tzn. do vnitřních i venkovních bazénů, i do saunového světa. Vstup do rodinné textilní sauny máte zcela zdarma.

Veškerá útrata se Vám načítá na čip ve tvaru hodinek. Můžete využívat také všech služeb Therme Laa (např. restaurace, masáže a kosmetiky, aj.).

Jedná se o zcela plnohodnotný vstup s výjimkou převlékání. Ale v létě toho uschovat zase tolik nepotřebujete. :) Mnoho návštěvníků se nás ptá, jestli budou moci navštívit to a to místo. Univerzální odpověď zní: „ANO!“ Omezení pohybu v areálu není ani dost dobře možné, protože lázně Laa jsou dobře propojený komplex.

VstupnéDospělí od 14. let
Děti 3-7 let
Děti 7-14 let
Vstup letním vchodem
9:00 – 19:00 (poslední vstup v 17:00)
€14,20
(355 Kč*)
€1,00
(25 Kč*)
€8,70
(218 Kč*)
Vstup přes hlavní pokladnu
se skříňkou (děti společní uživatelé)
€19,00
(475 Kč*)
xxx€12,50
(313 Kč*)

*Byl použit směnný kurz 25,- Kč/EUR. Skutečné ceny v Kč se mohou při Vaší návštěvě lišit dle aktuálního kurzu.

Tarif platí, pokud je teplota vyšší než 25°C, neprší nebo není zataženo. Pokud přijedete a není takové počasí (aktuální počasí a předpověď), platí celoroční ceník.

Otázky a odpovědi na tarif Sluníčko

Pokud máte nějakou otázku na téma letní tarif Sluníčko v Termálních lázních Laa an der Thaya, napište nám.