Ceníky a provozní doba

Svůj nezapomenutelný wellness pobyt můžete v Termálních lázních Laa an der Thaya prožít každý den v kalendářním roce. Pokud se zde rozhodnete strávit alespoň jeden z Vašich volnějších dní, potom Vás jistě budou zajímat ceníky a provozní doba. Aktuální verze ceníků a slev zveřejňujeme a pravidelně aktualizujeme. Při návštěvě lázní si nezapomeňte s sebou vzít koupací potřeby (plavky, ručníky, pantofle, koupací plínku pro děti). Nezapomeňte si své zážitky zaznamenávat na (voděodolné) kamery a mobilní telefony. Sdílet je pak můžete s přáteli pod #laznelaa.

Provozní doba

Therme Laa jsou otevřeny každý den od 9:00 do 22:00 s výjimkou Štědrého dne (24. 12.) a Silvestra (31. 12.), kdy jsou v provozu jen do 17:00. Poslední vstup je možný během roku do 20:00 a koupání a Saunový svět končí v 21:40. Některé služby jako např.  masáže a kosmetika ve Vitality SPA jsou k dispozici od 9:00 do 19:00.

Ceníky

Ceny vstupného záleží na době Vašeho pobytu i na počtu osob, které spolu sdílí skříňku nebo kabinu na převlečení. V případě letního tarifu Sluníčko záleží také na ročním období. Protože ale lázně Laa (Therme Laa) nabízí během roku řadu zajímavých akcí, připravili jsme pro Vás seznam těch nejzajímavějších nabídek vstupného. Užijete si tak příjemný lázeňský pobyt, využijete všech výhod a to vše za nejnižší cenu. I když se u pokladny platí v hotovosti jen v EURech nebo platební kartou, přepočítali jsme ceny pro rychlejší kalkulaci Vašeho pobytu i na české koruny v kurzu 26 CZK/EUR (skutečné ceny se mohou lišit dle aktuálního sazebníku Vaší banky).

Stačí si jen vybrat:

TIP: Zajímají Vás slevy na vstupné (více informací).

TIP: Udělejte svým blízkým radost a objednejte jim poukaz (voucher) do Therme Laa.

Otázky a odpovědi

Pokud máte nějakou otázku na téma ceníky v lázních Laa, napište nám.